Tesisinize nasıl ulaşabiliriz?

Mavriya "eski iskele" de denilen Odunluk İsklesi'ne birkaç dakika mesafededir.

Toplu taşıma ile gelmek isteyenler için Geyikli Sahil minibüsleri ile kapımızın önünde inmeniz mümkündür.

Yakında gezilecek yerler var mı?

Bölgemiz tarihi ve turistik değerler bakımından son derece zengindir. En yakınımızda Alexandria Troas antik şehri bulunmaktadır. Ayrıca Bozcaada, Gökçeada, Assos-Behramkale, Truva, Çanakkale Şehitlikleri, Kazdağları Ayazma gibi çok sayıda nokta günübirlik gezilebilecek mesafededir. Resepsiyonumuzda sizlere önerilerde bulunmaktan mutluluk duyarız.

Mavriya ne demek?

Mavriya, Bozcaada ile Gökçeada arasında yer alan minik adalardan oluşan bir takımadanın ismidir.

Anakaradan Bozcaada'ya geçerken feribotun sancak yönüne bakarsanız iyi havalarda net bir şekilde bu adacıkları görebilirsiniz.

Denize yakın mısınız? Deniz nasıl?

Mavriya'dan yürüyerek 2 dakikada denize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz resepsiyondan bir plaj şemsiyesi ödünç alarak herhangi bir tesisin olmadığı plajdan denize girebilirsiniz. Alternatif olarak Odunluk İskelesi'ne birkaç dakika yürüyerek orada yer alan tesislerden şazlong-şemsiye kiralayarak da plajda vakit geçirebilirsiniz.

Hangisini tercih ederseniz edin aynı kum zeminli, yavaş yavaş derinleşen, temiz ve serin Kuzey Ege suyunda tazelenebilirsiniz. Suya giriş bölümü de kumlu ve sığ olan Odunluk plajı her yaştan çocuk için uygundur. Su yılın büyük kısmında son derece berrak olduğu için şnorkel ile gezmek isteyenler için de iyi bir görüş mesafesi sunar.

   

 

Yaz sezonu boyunca Bozcaada'nın ardında batan güneş eşsiz manzaralar sunar. Akşam saatlerinde Mavriya barından bir içecek alıp buzları henüz erimeye başlamadan plaja varabilir, bu büyülü anların tadını çıkarabilirsiniz.