İki kişilik Taş Oda
Fiyat bilgisi için lütfen arayınız.
REZERVASYON

 

Oda Özellikleri

Teraslı taş odalarımız yüksek ahşap tavanları ile ferah bir konaklama için özel olarak dizayn edilmiştir. Tamamen bölgenin ürünü olan  doğal malzemelerin bir arada kullanımı sayesinde doğanın bir parçası olduğunuzu yeniden hissedeceksiniz.

7 metrekaresi teras olmak üzere toplam 32m2 alana sahip odalarımız, bahçeye bakan geniş bir cam duvara sahiptir. Karartma perdeleri ile istediğiniz zaman kapatabileceğiniz bu cam duvar taş odanızın ön cephesini oluşturur. Buradan dışarı çıktığınızda ise size ayrılmış terasınızda oturabileceğiniz, içeceğinizi veya yemeğinizi isteyebileceğiniz dinlenme alanınız sizi karşılar. 

Her odanın bahçede kendine ait kullanım alanı bulunur. Her odanın önünde bulunan salkım söğüt ağaçlarına  erguvan, oya, biberiye, lavanta gibi çeşitli bitkiler eşlik eder.

Odalarda konforunuz için pek çok detay düşünülmüştür. Geniş ve rahat yataklar, üst kalite yatak takımları ve havlular, doğal içerikli temizlik ürünleri, valiz-ayakkabı alanları, elbise dolabı ve askılıkları standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca uydu yayını bulunan TV, minibar ve kasa da her odada bulunur. 

Oda Kuralları

Giriş En erken 14:00 
Çıkış En geç 11:00
Oda Kapasitesi

2 kişi

Çocuklar

0-4 yaş ücretsiz

Talep edildiğinde bebek yatağı verilir.

Evcil Hayvan

Kabul edilmez.

 

Odalar engelli erişimine uygun değildir.